תכני הקורס

לרפא את עצמנו מהפנים החוצה.

מפגשי קפסולה ייחודיים להעשרה למטפלים מוסמכים

הטיפול הוויסרלי הוא טיפול אינטגרטיבי נדיר וייחודי הנועד להקל על הפרעות שנובעות מחוסר איזון תפקודי ומבני בכלל הגוף, לדוגמה, הפרעות תפקוד שריר-שלד, כלי-דם, מערכת העצבים, מערכת הנשימה, מערכת העיכול ומערכת הלימפה.

תחום טיפול זה משלב ידע ממספר רב של גישות ומשמש להקלה על סימפטומים מגוונים של כאב כגון, הפרעות במערכת העיכול, הפרעות בפריון, יציבה לקויה ועוד.

בקורס נלמד את האנטומיה הוויסרלית הייחודית במסגרת של קבוצת למידה קטנה ואינטימית. קפסולת למידה זו תאפשר להפנים טכניקות מורכבות ומיוחדות בצורה חוויתית קלה ומעמיקה, תוך תרגול מבוקר ופיתוח המיומנות הדרושה להנעת תהליך של ריפוי.

שיטת טיפול זאת הוכיחה את עצמה כשיטה המועדפת לטיפול בקשת רחבה של מצבים שונים כגון: תמיכה בטיפולי פוריות, שיקום לאחר הריון ולידה, הקלה על תופעות נפוצות לאחר ניתוח קיסרי, כאבי מחזור ובטן, כתף קפואה, תסמונת המעי הרגיש, קשיי נשימה, פיברומיאלגיה ועוד.

לומדים להרגיש אנטומיה. למידה מעמיקה של גוף האדם בעזרת אנטומיה טופוגרפית Surface Anatomy המאפשרת הכרת מיקומם של איברים בצורה קליטה, קלה וחוויתית

הכרות ותרגול ערוצי השפעה בין הסרעפת, הכבד והקיבה. שילוב של טכניקות המתאים לקשת רחבה של מצבים ומשמשת כבסיס הכרחי לטיפולים אינטגרטיביים

השפעה על מאזן הלחצים בין חללי הגוף Body Cavities, הפרעה במאזן זה מייצרת מגוון רב של הפרעות הכוללות כאבי ראש, הפרעות בחלל הבטן ואף קשיי נשימה

אבחון ייחודי המעצים את יכולות הטיפול של העוסקים בתחומי הנטורופתיה, הרפואה הסינית והאוסתאופתיה

מידע חשוב על הקורס

מיקום הקבוצה

נפגשים במרכז תל אביב במסגרת "השתלמויות הסלון" בקפסולה מצומצמת של 8 משתתפים

תנאי השתתפות

רקע טיפולי, בעלי ביטוח אחריות מקצועית בתוקף באחד ממקצועות המגע וידע בסיסי באנטומיה ופיזיולוגיה

מי אני

תמיר צמח, מטפל, מאמן ומרצה בכיר. במהלך 25 השנים האחרונות טיפל, לימד ובנה תוכניות לימוד רב-שנתיות לקבוצות, ארגונים ובתי ספר ידועים לרפואה משלימה. החל משנת 1997 לתמיר קליניקה פרטית פעילה בניהולו, הממוקמת בנווה צדק בתל אביב.

ההשתלמויות המקצועיות נבנו מתוך אמונה כי טיפול הוא תהליך מדויק ומעשי, בעל תוצאות ברורות הניתנות לכימות ומדידה אשר חייבות להיות בעלות השפעה מורגשת כבר במהלך הטיפול הראשון.

תאריכים, זמנים, מקומות ועלות

תאריכים

מתחילים ביום רביעי 9 בספטבמר למשך 6 מפגשים רצופים

שעות

10:00-14:00 ימי רביעי

עלות

₪1050

מקומות

ההרשמה נסגרה

יצירת קשר

052-2201891

לינק לקבוצת הפייסבוק