תכני הקורס

 

קורס העשרה  בנושא  המכניקה הפונקציונלית ומבנית של האגן  

הטיפול הוויסרלי ממוקד בטן ואגן הוא טיפול אינטגרטיבי נדיר וייחודי להקלה על תפקוד ואיזון מערכות הגוף הפנימיות ומערכות היחסים ביניהן.

זהו כלי טיפולי משמעותי הלקוח מעולם האוסטאופתיה והפיזיותרפיה המשמש ככלי טיפול עצמאי או ככלי טיפולי ואבחנתי תומך לשיטות טיפול מקבילות.

זוהי טכניקת אבחון וטיפול לא פולשנית המתמקדת במרכז הגוף והאגן ויעודה  טיפול ולריפוי תומך פוריות, פריון, תמיכה לאחר לידה, הקלה על תסמיני גיל מעבר וכאב אגני מפושט.

בקורס נלמד את האנטומיה הויסצרלית הייחודית  של האגן, רצועות התמך של האיברים, תנועתם ומערכות היחסים ביניהם.

במסגרת של קבוצת למידה קטנה ואינטימית. קפסולת למידה זו תאפשר להפנים טכניקות מורכבות ומיוחדות בצורה חווייתית קלה ומעמיקה, תוך תרגול מבוקר ופיתוח המיומנות הדרושה להנעת תהליך של ריפוי.

שיטת טיפול זאת הוכיחה את עצמה כשיטה המועדפת לטיפול בקשת רחבה של מצבים שונים כגון: תמיכה בטיפולי פוריות, שיקום לאחר הריון ולידה, כאבים אגניים והקלה על תופעות נפוצות לאחר ניתוח קיסרי, כאבי מחזור ובטן, 

מפגש העשרה למטפלים מוסמכים

לומדים להרגיש אנטומיה. למידה מעמיקה של גוף האדם בעזרת אנטומיה טופוגרפית Surface Anatomy המאפשרת הכרת מיקומם של איברים בצורה קליטה, קלה וחוויתית

פרוטוקול טיפול עדין ומדויק הממוקד בערוצי השפעה "מרידיאניים אנטומים" לבין רצועות תמך של איברי האגן ומערכות היחסים ביניהן.

שיפור והבראת הפרעות בלחץ התוך בטני intra abdominal pressure, הפרעה במאזן זה מייצרת מגוון רב של הפרעות המערבות כאב הפרעות תפקוד ופגיעה ממשית באיכות החיים

אבחון ייחודי המעצים את יכולות הטיפול של העוסקים בתחומי הנטורופתיה, הרפואה הסינית והאוסתאופתיה

מידע חשוב על הקורס

מיקום הקבוצה

נפגשים במרכז תל אביב במסגרת "השתלמויות הסלון" בקפסולה מצומצמת של 8 משתתפים

תנאי השתתפות

רקע טיפולי, בעלי ביטוח אחריות מקצועית בתוקף באחד ממקצועות המגע וידע בסיסי באנטומיה ופיזיולוגיה

מי אני

תמיר צמח, מטפל, מאמן ומרצה בכיר. במהלך 25 השנים האחרונות טיפל, לימד ובנה תוכניות לימוד רב-שנתיות לקבוצות, ארגונים ובתי ספר ידועים לרפואה משלימה. החל משנת 1997 לתמיר קליניקה פרטית פעילה בניהולו, הממוקמת בנווה צדק בתל אביב.

ההשתלמויות המקצועיות נבנו מתוך אמונה כי טיפול הוא תהליך מדויק ומעשי, בעל תוצאות ברורות הניתנות לכימות ומדידה אשר חייבות להיות בעלות השפעה מורגשת כבר במהלך הטיפול הראשון.

תאריכים, זמנים, מקומות ועלות

תאריכים

מתחילים ביום רביעי 11 בנובמבר 6 מפגשים רצופים (סיכוי לשינוי בהתאם לחוקי הסגר)

שעות

10:00-14:00

עלות

₪2200

מקומות

ההרשמה נסגרה

יצירת קשר

052-2201891

לינק לקבוצת הפייסבוק