עיסוי נוירו תרמי

תכני הקורס

מפגש יום מרוכז למטפלות המתמחות בתחומי הפוריות,  נלמד במהלך קורס יום להעיר את מרידיאן הוואגוס האגני. בעזרת טכניקות 'עיסוי נוירו-תרמי' ,צמחים ועיסוי נשאף להשיב את הגמישות והאיזון לאיברים ועצבי ההזנה אליהם.

שיטה זו המורכבת מטכניקות ספציפיות, המיושמות בעזרת אבן המרפא סינית "ביאן", אבן זו הפולטת חום וקרינת אינפרא-אדום.

בעזרת צמחי המרפא, החימום ועיסוי המקומי נקל על קשת רחבה של מצבים כגון: תמיכה בטיפולי פוריות, שיקום לאחר הריון ולידה, כאבים אגניים והקלה על תופעות נפוצות לאחר ניתוח קיסרי, כאבי מחזור,בטן ועוד..

עיסוי זה המשלב שימוש באבן המרפא סינית "ביאן", אבן הפולטת חום וקרינת אינפרא-אדום, ומטרתו לעודד לפעולה את קולטני העצבים, זרימת הדם והתנועה באיברים הפנימיים.

השיטה מיועדת לטיפול בנשים בכל שלב בחיים ועוזרת לשיפור התפקוד של מערכת העיכול, הקלה על גודש ואי נוחות בבטן, הקלה על הנשימה, שיפור התפקוד במערכת הפוריות

מפגש העשרה למטפלים מוסמכים

אבן ביאן היא אבן מרפא שנמצאת בשימוש ברפואה הסינית המסורתית מזה אלפי שנים. זוהי אבן שחורה עדינה העשויה בעיקר מינרלים כמו בזלת, ירקן ומינרלים קורט אחרים. אבן ביאן היא בעלת תכונות טיפוליות ייחודיות והיא משמשת בדרכים שונות ברפואה הסינית המסורתית

טכניקות טיפול "נוירו-ויסצרלית"- הןכלי אבחון וטיפול המתאימים למטפלי מגע ומטפלים מתחום הרפואה הסינית,הנטורופתיה והאוסתאופתיה. כלים אלו משלבים מרכיבים מגישות מערביות קונבנציונליות ומזרחיות, יעודם להשיב לאברי הגוף את גמישותם ותיפקודם.

מידע חשוב על הקורס

מיקום הקבוצה

רמת גן-קליניקה קהילתית

תנאי השתתפות

רקע טיפולי, בעלי ביטוח אחריות מקצועית בתוקף באחד ממקצועות המגע וידע בסיסי באנטומיה ופיזיולוגיה

מי אני

תמיר צמח, מטפל, מאמן ומרצה בכיר. במהלך 25 השנים האחרונות טיפל, לימד ובנה תוכניות לימוד רב-שנתיות לקבוצות, ארגונים ובתי ספר ידועים לרפואה משלימה. החל משנת 1997 לתמיר קליניקה פרטית פעילה בניהולו, הממוקמת בנווה צדק בתל אביב.

ההשתלמויות המקצועיות נבנו מתוך אמונה כי טיפול הוא תהליך מדויק ומעשי, בעל תוצאות ברורות הניתנות לכימות ומדידה אשר חייבות להיות בעלות השפעה מורגשת כבר במהלך הטיפול הראשון.

תאריכים, זמנים, מקומות ועלות

תאריכים

22\12\2023

שעות

09:00-14:30

עלות

450 ₪ עלות מפגש 250 ₪ רכישת אבן טיפול(יש להזמין מראש)

מקומות

8 משתתפים

יצירת קשר

052-2201891

לינק לקבוצת הפייסבוק