ד"ר תמיר צמח
אודות   נטורופתיה   תחומי טיפול   שאלות ותשובות   צור קשר
שאלות ותשובות
מה קורה בפגישה הראשונה?
הפגישה הראשונה היא פגישת היכרות ואבחון. האבחון נעשה בעזרת תשאול מקיף, וסקירת היסטוריה ובדיקות רפואיות במקרה הצורך, והתאמה של תוכנית טיפולים המותאמת באופן אישי למצבו וליכולותיו של האדם.
הטיפול עצמו מורכב מהתאמת צמחי מרפא, תכנית תזונה תומכת שמותאמת לאדם ולמצבו, שימוש ברכיבים טבעיים ובצמחי מרפא- ובמקרה הצורך- שילוב של שיטות מרפואת הגוף כגון: אקופרסורה, טווינא, עיסוי רקמות עמוק ועוד.

מה עליי להביא לפגישה הראשונה?
בשיחת הטלפון הראשונית בה נקבעת הפגישה, מקבלים את כל הפרטים באופן המותאם אישית, וביחס לסיבת ההגעה. למשל: בדיקות דם, צילומי רנטגן ופענוחם, אבחנות רפואיות, או כל מידע אחר היכול לסייע בתהליך האבחון.

האם יש צורך בקביעת תור מראש?
בהחלט. כל פגישה מחייבת קביעת תור מראש, על מנת להבטיח את קבלתך. ניתן לקבוע תור באמצעות שיחת טלפון או באמצעות האתר ב"צור קשר".

כמה מפגשים צריך?
מספר המפגשים שונה מאדם לאדם וקשור בסיבת ההגעה.
כחלק מפגישת ההיכרות, בה נערך אבחון והתאמת תכנית הטיפולים, מוצבים יעדים טיפוליים ועל פיהם ייקבעו מספר המפגשים הדרושים ותדירותם. הקו המנחה את תכנית הטיפולים הוא השגתן של תוצאות מוחשיות ומדידות, בהתאם לאמות המידה שהאדם מציב לעצמו. ניתן להגיע למפגש יחידי לצורך טיפול במצב אקוטי שדורש מענה מיידי, או למען הכוונה וייעוץ.